Бізнес оголошення Дніпропетровська

Купити комбікорм Дніпропетровськ

Дніпропетровська Додано: 29 травня 2012 в 15:42 publishПідняти
Купити комбікорм Дніпропетровськ
 

Комбікорм за вигідними цінами від компанії Ловіт. Ми пропонуємо широкий асортимент комбікормів. Реалізуємо комбікорм для птиці, свиней, худоби, риби та інших тварин. Всі рецептури комбікорму відповідають нормам поживності заданої видовий і вікової групи і враховують сільськогосподарські особливості України. Асортимент товарів включає комбікорм більше 200 найменувань як стандартних, так і розроблених за індивідуальним замовленням товарів.

Комбікopм - це повнораціонний кopм, готовий до вживання. Комбікорм забезпечує всі потреби організму тварин або птахів потрібними поживними речовинами. Перевагами комбікopму є легкість в застосуванні і гарантований результат.

Пропонуємо збалансований комбікopм високої якості
торгової марки Ловіт. Наша компанія реалізує комбікopм стандартних і індивідуальних рецептур, розроблених відповідно до останніх тендeнцій і досягнень у світовій практиці кopмлення, а також до індивідуальних вимог замовника.

Замовити
Автор оголошення: ТМ "Ловіт" - виробництво комбікормів, преміксів
 
Поділитись оголошенням:    
Ще оголошення автора
 
Замовити
продам 09 серпня 2016 в 09:32
Виробляємо і реалізуємо комбікорми для домашньої птиці: бройлерів, курей-несучок, перепелів і т. д. Висока якість, вигідні ціни, можливість виробництва корму за вашим рецептом. Доставка по всій Україні. Щоб купити комбікорм для птиці, досить просто подзвонити нашому менеджеру.
Замовити
продам 09 серпня 2016 в 09:31
Виробляємо і реалізуємо комбікорми та премікси для тварин і птахів. Можливе виготовлення кормів за індивідуальним рецептом. Ціни у нас максимально низькі, адже ми працюємо без посередників.Щоб купити комбікорм (Україна), достатньо просто подзвонити нашому менеджеру.
Замовити
продам 21 липня 2016 в 15:15
Пропонуємо купити якісний комбікорм для перепелів від виробника. Можливе також виготовлення кормів за індивідуальним рецептом і з підбором оптимального раціону для ваших птахів. Доставка по всій Україні. Доступні ціни.Щоб зробити замовлення, достатньо…
Ціна договірна Дізнатись?
ub.Pro
Адреса: 49051, Україна, Дніпропетровська, Дніпропетровськ, вул.Курсантська, будинок 11
Телефон:
Інші оголошення рубрики: Корми для тварин
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create