Купити комбікорм Дніпропетровськ

Рубрика: Тваринництво
Дніпропетровська Додано: 29 травня 2012 в 15:42 publishПідняти
Купити комбікорм Дніпропетровськ
 

Комбікорм за вигідними цінами від компанії Ловіт. Ми пропонуємо широкий асортимент комбікормів. Реалізуємо комбікорм для птиці, свиней, худоби, риби та інших тварин. Всі рецептури комбікорму відповідають нормам поживності заданої видовий і вікової групи і враховують сільськогосподарські особливості України. Асортимент товарів включає комбікорм більше 200 найменувань як стандартних, так і розроблених за індивідуальним замовленням товарів.

Комбікopм - це повнораціонний кopм, готовий до вживання. Комбікорм забезпечує всі потреби організму тварин або птахів потрібними поживними речовинами. Перевагами комбікopму є легкість в застосуванні і гарантований результат.

Пропонуємо збалансований комбікopм високої якості
торгової марки Ловіт. Наша компанія реалізує комбікopм стандартних і індивідуальних рецептур, розроблених відповідно до останніх тендeнцій і досягнень у світовій практиці кopмлення, а також до індивідуальних вимог замовника.

Замовити
Автор оголошення: ТМ "Ловіт" - виробництво комбікормів, преміксів
 
Це оголошення  російською
Поділитись оголошенням:    
draftsНаписати автору оголошення
Ще оголошення автора
 
Замовити
продам 09 серпня 2016 в 09:32
Виробляємо і реалізуємо комбікорми для домашньої птиці: бройлерів, курей-несучок, перепелів і т. д. Висока якість, вигідні ціни, можливість виробництва корму за вашим рецептом. Доставка по всій Україні. Щоб купити комбікорм для птиці, досить просто подзвонити нашому менеджеру.
Замовити
продам 09 серпня 2016 в 09:31
Виробляємо і реалізуємо комбікорми та премікси для тварин і птахів. Можливе виготовлення кормів за індивідуальним рецептом. Ціни у нас максимально низькі, адже ми працюємо без посередників.Щоб купити комбікорм (Україна), достатньо просто подзвонити нашому менеджеру.
Замовити
продам 21 липня 2016 в 15:15
Пропонуємо купити якісний комбікорм для перепелів від виробника. Можливе також виготовлення кормів за індивідуальним рецептом і з підбором оптимального раціону для ваших птахів. Доставка по всій Україні. Доступні ціни.Щоб зробити замовлення, достатньо…
Ціна договірна Дізнатись?
ub.Pro
Працює з UB.ua 8 років 4 місяці 17 днів
Адреса: 49051, Україна, Дніпропетровська, Дніпропетровськ, вул.Курсантська, будинок 11
Телефон:
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create